HABER DETAYLARI

GENEL BAŞKANIMIZ OSMANİYE`DE TEŞKİLATIMIZ İLE BULUŞTU


GENEL BAŞKANIMIZ OSMANİYE’DE TEMSİLCİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Genel Başkanımız Nuri Ünal ve Genel Başkan Yardımcımız Ayhan Arabacı Osmaniye’de Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve ilçe temsilcilerimiz ile bir araya geldi.

Osmaniye teşkilatımız ile istişare toplantısında, Türkiye Kamu-Sen Osmaniye İl Temsilcimiz Ahmet Kandemir’de hazır bulundu.

Osmaniye Şube Başkanımız Mustafa Altun’un açılış konuşmasının ardından, Türkiye Kamu-Sen Osmaniye İl Temsilcimiz Ahmet Kandemir selamlama konuşması yaptı.

Genel Başkanımız Nuri Ünal; Sendikal çalışmalar hakkında ve güncel konularla ilgili bilgilendirme yaptı. Türkiye Kamu-Sen ve Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’mizin bütünlüğü içerisinde çalışanlarımızın haklarının korunması için çalışıyoruz. Bizler, Yüce Allah’ın buyurduğu gibi “emanetin ehline verilmesini” istiyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi, hak edenin hak ettiği yere kendi bilgisi, liyakati ve başarısı ile gelmesi bizim olmazsa olmazımızdır.

Araç olarak gördüğümüz sendikal hareketi; güzel, düzgün ve hayırlı işlere vesile olması için yapıyoruz. Hiçbir şey dün gibi olmayacaktır. Bizler, ilkeli, kararlı ve hepsinden önemlisi de ahlaklı bir sendikacılık yapıyoruz. Çalışanlarımızın emeklerinin layıkıyla alınması için, etkili olan Sendikamız ve Türkiye Kamu-Sen yetkili olmak durumundadır. Emanet ehline verilmelidir.

Kimsenin hakkını yemedik, kimsenin de üyelerimizin hakkını yok etmesine asla ve asla izin vermeyiz.”

Daha sonra, ilçe temsilcilerimiz görüş ve önerilerini dile getirdiler.
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder