REKLAM DETAYLARI

ATILIM ÜNİVERSİTESİ İLE ÜYELERİMİZE ÖZEL LİSANS ÜSTÜ EĞİTİM ANLAŞMASI İMZALANDI


Konfederasyonumuz ile Atılım Üniversitesi arasında Lisansüstü Eğitim ve Öğretim anlaşması imzalandı.

Genel Başkanımız Önder Kahveci, ve Atılım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Yıldırım Üçtuğ’un imzaladığı protokol iki yıl süreyle yürürlükte kalacak.

Protokol kapsamında Türkiye KAMU-SEN üyelerine tezli/tezsiz/uzaktan eğitim yüksek lisans programları için bireysel başvurularda %20 oranında, 5 ve daha fazla kişilik grup başvurularında ise %30 oranında indirim uygulanacaktır.

Genel esaslar ve öğrenci kabulünde 13 Ocak 1985 tarihli ve 18634 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan YÖK Öğrenci Disiplin Yönetmeliği hükümleri ve Atılım Üniversitesi iç mevzuatı ile yürürlükte bulunan lisansüstü eğitim ve öğretime ilişkin mevzuat hükümleri geçerli olacaktır.

ÖNDER KAHVECİ: ANLAŞMAMIZ TÜM ÜYELERİMİZE HAYIRLI OLSUN

Genel Başkanımız Önder Kahveci, anlaşmanın üyelerimize hayırlı olmasını diledi. Her geçen gün daha da gelişen dünyada eğitimin önemine vurgu yapan Kahveci, yaşam boyu eğitimi desteklediklerini,  devamında eğitimin her alanda kariyer ve liyakati de beraberinde getirdiğini kaydetti. Kahveci, “Kamuda görev yapan üyelerimize imkan tanıyan bu tür uygulama ve anlaşmaları geliştirerek sürdürmeye devam edeceğiz. Tekrar bu anlaşmanın üyelerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN ATILIM ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ ÖĞRENCİ İŞLERİ İLETİŞİM:

0312 586883811.01.2020 09:54:08
Haber Grubu: SPONSORLARIMIZ


DİĞER SPONSORLARIMIZ