HABER DETAYLARI

DİYANET VE VAKIFLAR ÇALIŞANLARININ GERÇEK TEMSİLCİSİYİZ


Genel Başkanımız Nuri Ünal, Samsun Vezirköprü Müftülüğü’nün aylık toplantısına katılarak, sendikal faaliyetler ve güncel konular ile ilgili görüşlerini dile getirdi.

Vezirköprü Kaymakamı Halid Yıldız, İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya ve Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis’i makamlarında ziyaret eden Genel Başkanımız Nuri Ünal çalışmalarında başarılar diledi.

Ayrıca, üyelerimiz ve çalışanlarımızla toplantı yapan Ünal; “Diyanet ve Vakıflar çalışanlarının gerçek temsilcisi Türk Diyanet Vakıf-Sen’dir. Kuruluşundan itibaren ülkemiz, milletimiz, kurumlarımız, çalışanlarımız ve üyelerimiz için ilkeli, kararlı, sorumlu ve ahlaklı bir şekilde hak arama mücadelesini sürdürmekteyiz. Sizlerin yüzünü yere eğdirecek, utandıracak hiçbir işin yanında, önünde, sağında ve solunda olmadık, sizlerin destek ve dualarıyla da yanlışın yanında olmayacağız.”

Genel Başkanımız Nuri Ünal’a, Genel Başkan Yardımcımız Şemsettin Akça, Samsun Şube Başkanımız İzzet Aşçı, Şube Başkan Yardımcımız Kemal Bozkurt, İlkadım İlçe Temsilcilerimizden Bahri Kement, Vezirköprü İlçe Temsilcilerimiz Osman Düzenli, Musa Kaya, Türk Yerel Hizmet-Sen Samsun Şube Başkanı Tuncay Erden, Vezirköprü Ülkü Ocakları Başkanı Kemal Karagöz, Kavak İlçe Temsilcimiz İbrahim Şahin eşlik etiler.
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUMLAR

  1. Bir Misafir 18.01.2022

    En kısa zamanda 81 il ve ilçelerini gezmelisiniz. Hem de acilen Saygılarımla

1

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder