HABER DETAYLARI

"KAYSERİ ŞUBEMİZİN 5. OLAĞAN GENEL KURULU TAMAMLANDI"


Kayseri Şubemizin 5. Olağan Genel Kurulu büyük bir coşku ile gerçekleştirildi.

Genel Kurula Genel Başkan Yardımcımız Atila Ayhan katıldı.

Saygı Duruşu, İstiklal Marşımızın okunması ve Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından, Divan heyeti seçildi. Açılış konuşmasını Şube Başkanımız Gürhan Terlemez yaptı. Katılımcılara teşekkür ederek, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da çalışmaya devam edeceğiz diyerek, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Genel Kurulda konuşma yapan Genel Başkan Yardımcımız Atila Ayhan;

“Kayseri Şubemizin 5. Olağan Genel Kurulunun hayırlı, uğurlu olmasını, başarılı bir şekilde geçmesini ve sonuçlanmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyorum.

Bizlere öncülük yapan kurucu Genel Başkanımız merhum Tevfik Yüksel beyi ve teşkilatımızdan ahirete irtihal eden bütün üyelerimizi rahmetle, minnetle ve şükranla anıyoruz. Ruhları şad, mekânları cennet olsun, Yüce Allah (cc) hepsinden ve hepinizden razı olsun.

Teşkilatımızın daha da güçleneceğine, birliğine, dirliğine ve gönüllerin birleşmesine vesile olacağına inandığım, beraberliğimizin en üst seviyeye çıkacağı 5. Olağan Genel Kurulumuzun, başta Kayseri ilimiz olmak üzere, teşkilatımıza Türkiye Kamu-Sen ailemize, Diyanet ve Vakıflar çalışanlarımıza, bütün memurlarımıza, milletimize ve ülkemize hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum.

Bizler, sendikal mücadelemizi; insan onuruna yaraşır bir hayat için, ailesiyle kimseye muhtaç olmayacak kadar bir ücret verilmesi için yapıyoruz. Daha mutlu, huzurlu ve güvenli bir hayat istiyoruz. Bizler, adam kayırmacılığının son bulmasını istiyoruz. En şerefli varlık olarak yaratılan insanları şekline, görüşüne,  sendikasına göre değil, liyakat ve başarısına, becerisine göre değerlendirilmesini istiyoruz. Geleceğimizi birilerinin tayin etmesini değil, kendi geleceğimize sahip çıkmak istiyoruz.

Bizler, hakça bir paylaşım, adil bir gelir dağılımı istiyoruz. Sendikacılığı yani bu kutlu mücadeleyi bunun için yapıyoruz. Bu kutlu harekete destek veren, katkı sağlayan bütün üyelerimize kıymetli şahıslarınızda tekrar tekrar şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Daha sonra gündemin diğer maddelerine geçildi. Seçim sonucunda ise;

  • Mustafa Salim NURSAÇAN
  • Hidayet DURNA
  • Adem KIDAM
  • Ümmüs DOĞAN
  • Kemal Turan ÇİMEN
  • Mehmet YILMAZ
  • Metin YILDIZ
  •  

 Kazandılar.

Birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirilen Genel Kurul, Şube Başkanı Gürhan Terlemez ve yeni seçilen Mustafa Salim NURSAÇAN’ın teşekkür konuşmaları ile sona erdi.

Bugüne kadar görev yapan Gürhan Terlemez ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz.

Yeni seçilen Mustafa Salim Nursaçan ve yönetimime de başarılar dileriz.
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder