KAMU-SEN HABER DETAYLAR

TÜRK SAĞLIK-SEN KONUKEVİNİN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ


Konfederasyonumuza bağlı Türk Sağlık-Sen'in Konukevi bugün itibari ile açılışı yapılarak hizmete başladı.

Açılışa MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Genel Başkan Yardımcıları Yaşar Yıldırım, Deniz Depboylu, Mevlüt Karakaya ve Kamil Aydın, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, Ankara Ülkü Ocakları Başkanı İlker Darıcı  ile Konfederasyonumuza bağlı sendikaların genel başkanları, Yönetim kurulu üyeleri ve şube başkanlarımız katıldılar. 

Genel Başkanımız konukevimizin açılışında yaptığı konuşmada Konukevimizi kendi imkanlarımız ile yaptığımıza dikkat çekerek “Biz kurucu değerlerine sahip çıkarak gelenekten geleceğe taşıyacağız. Bu anlamda yeni hizmetleri önemsiyoruz. Konukevimiz helalinden yapılmış bir binadır. Kendi öz kaynaklarımızla yaptık. Uzun süredir yapmak istiyorduk. Yapmak arzusundaydık. Çok şükür ki gerçekleştirdik.  Sendikamıza konukevimizi kazandırdık. Buradan sadece Türk Sağlık-Sen değil, Türkiye Kamu-Sen bağlı sendikalarımızın üyelerinin tamamı ve yakınları faydalanacak. Bizle beraber yüreği atan herkese bu kapımızı açık. Toplam kapasitemiz 88 kişilik. Türkiye Kamu-Sen olarak sürekli  kurumsal anlamda yeni hizmetleri yapıyoruz. Misafirhanemiz ile de sosyal sendikacılık alanında önemli bir hizmeti gerçekleştirmiş olduk. Bir Konukevi’nde İstanbul’a açmak istiyoruz. İnşallah onu da gerçekleştireceğiz” dedi.

Açılışımızda bir konuşma Yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar Yıldırım’da Konukevimizin hayırlı olmasını dileyerek sivil toplumda bu tür hizmetlerin önemli olduğunu vurguladı. Konukevini oldukça beğendini belirten Yıldırım çalışmalarımızda kolaylıklar diledi. 

Konuşmaların ardından yapılan dua ile Konukevimiz kurdele kesilerek açıldı ve hizmete başladı. 

Teşkilatımıza ve üyelerimize hayırlı olsun.
Haber Grubu: SPOT HABERLER
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder