HABER DETAYLARI

GENEL BAŞKANIMIZ SAMSUN İLİNİ ZİYARET ETTİ.


Genel Başkanımız Nuri Ünal, Samsun programı kapsamında Havza İlçe Müftülüğü ve Samsun İl Müftülüğünü ziyaret etti.

Samsun İl Müftüsü Seyfullah Çakır, Havza İlçe Müftüsü Mehmet Nurlu ve daire personeli ziyaret edildi.

Ziyarette; Genel Başkan Ünal;  Sendika olarak Müftülük ve Diyanet çalışmalarına katkı sunduklarını söyledi. “Kurumumuz ve çalışanlarımızın her alanda en üst seviyede olması dileğimizdir” diyen Ünal, “araç olarak gördüğümüz sendika, Diyanet ve çalışanların önündeki engelleri kaldırmak için bir vesiledir.” dedi.

Ziyarette, Genel Başkan Yardımcılarımız Atila Ayhan, Şemsettin Akça ve Samsun Şubesi Yönetim Kurulu üyelerimiz hazır bulundu.

Genel Başkan Ünal, İl Müftülüğü ziyaretinden sonra Samsun Şube Yönetim Kurulumuz ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda konuşma yapan Ünal; “Sevgili Peygamberimizin (sas) “Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir” emri gereğince, hep hayra vesile olmanın hep hayırlı işler yapmanın gayreti içerisinde olduk. Allah’ın izni, sizlerin destek ve duaları ile bundan sonra da aynı duygular içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Amacımız, ülkemize,  çalışanlarımıza hizmettir. Diyanet İşleri Başkanlığı ve Vakıflar Genel Müdürlüğü çalışanlarımızın huzurlu ve mutlu bir çalışma ortamını sağlamaktır. Bizlere emanet cennet vatan Türkiye’mizin kalkınmasına, ilerlemesine, birliğine ve dirliğine katkı sunmaktır. Niyetimiz hayırdır, akıbetimiz de Cenab-ı Hakk’ın izniyle hayrolacaktır.

Ülkemizin geleceği için; insanlarımızın birlik, beraberlik içerisinde, huzurlu, mutlu bir anlayışla kucaklaşması, birbirine güvenmesi ve inanması bizler için önemlidir. Unutulmaması gereken bu ülke bizim ve gidecek başka yerimiz yoktur. Şanlı ecdadımızdan emanet bu vatan topraklarını bizlerden sonra gelecek nesillere, emin bir şekilde taşımak hepimizin tarihi sorumluluğudur. Bunun aksine davrananlar vebalden kurtulamazlar.” dedi.
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder