HABER DETAYLARI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ NADİR BAYLAR UŞAK`TA


Genel Başkan Yardımcımız Nadir Baylar, Uşak programı kapsamında Uşak İl Müftülüğü, Eşme İlçe Müftülüğü ve Ulubey İlçe Müftülüğünü ziyaret etti. 

Uşak İl Müftüsü Burhan Çakır, Eşme İlçe Müftüsü Hüseyin Ergen ve Ulubey İlçe Müftüsü Mehmet Nerkiz’i makamlarında ziyaret eden Baylar; Sendikal faaliyetler ve güncel konular ile ilgili görüşlerini dile getirdi.

Personelleride odalarında ziyaret ederek Türk Diyanet Vakıf-Sen’in ilkeli, kararlı ve ahlaklı bir sendikacılık yaptığın dile getiren Baylar;

"Türk Diyanet Vakıf-Sen Sendikacılığı hizmette yarış olarak görmektedir. Kamu çalışanları arasında huzurun ve verimliliğin olması için; atama, nakil ve görevde yükselmede kamu çalışanlarının liyakat, ehliyet, bilgi, beceri ve adalet anlayışı içerisinde istihdam edilmesi gereklidir. Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak; kurulduğumuz günden itibaren bu anlayış içerisinde faaliyetlerimizi yürütmekteyiz ve bu ilkelerden asla taviz vermeden mücadelemiz devam edecektir" dedi.

Ziyaretlerin ardından Eşme İlçe Müftülüğü aylık toplantılarına katılan Genel Başkan Yardımcımız; 4/B Sözleşmeli çalışanların sorunlarının çözülmesi, Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı (MBSTS) nin kaldırılması, Katılım Bankaları ile ilgili ilişkiler, Vekil İmam-Hatip, Müezzin-Kayyım ve Fahri Kur’an Kursu Öğreticilerinin kadro talepleri ve güncel konularla ilgili Sendikamızın görüşlerini dile getirdi ve bilgilendirmelerde bulundu.

Ziyaretlerde Genel Başkan Yardımcımıza, Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Temsilcilerimiz eşlik etti.
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder