HABER DETAYLARI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ARİF GÜRSOY ARTVİN`DE.


Genel Başkan Yardımcımız Arif Gürsoy, Artvin İlinde ziyaretlerde bulundu.

Müftülük personelini de odalarında ziyaret eden Gürsoy, 3600 ek gösterge, Banka Promosyonları, İLİTAM, lojmanlar, amir-memur ilişkisi, sendikalar arası ilişkiler, MBSTS, hac ve umre görevlendirmeleri, 4/B sözleşmeli personelin durumu, vekil imam-hatip, müezzin-kayyım ve fahri öğreticilerin durumu ve güncel konular hakkında bilgiler verdi.

Ziyarette; Genel Başkan Yardımcımız Gürsoy, Sendika olarak Müftülük ve Diyanet çalışmalarına katkı sunduklarını söyledi. “Kurumumuz ve çalışanlarımızın her alanda en üst seviyede olması dileğimizdir” diyen Gürsoy, “araç olarak gördüğümüz Sendika, Diyanet ve çalışanların önündeki engelleri kaldırmak için bir vesiledir.” dedi.

Ziyaretlerin ardından Genel Başkan Yardımcımız, Yusufeli İlçe Müftülüğü çalışanlarımızın aylık toplantısına katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Gürsoy, "Türkiye Kamu-Sen, ülkeye ve çalışanlarına hizmet etmek için uğraşıyor. Hak eden kendi hakkıyla, liyakatiyle, becerisiyle bir yerlere gelebilsin." dedi.

Şu veya bu siyasi parti temsilcisinin değil hak eden insanların hak ettikleri makamlara gelmeleri gerekliğini ifade eden Gürsoy, konuşmalarına şöyle devam etti: "Benim sendika üyem bir yere gelsin, benim hemşerim veya şu siyasetçinin yakını bir yere gelsin değil. Kim hak ediyorsa o gelsin. Yüce dinimiz de "İşi ehline verin" diyor. İşi ehline vermezseniz sıkıntı olur. Hak etmediği halde birilerinin yakını olduğu için bir yerlere gelenler, bu ülkeyi buraya getirdi. Liyakatli, ehliyetli, bilgili, becerikli insanların bir yere gelmesi için çaba harcıyoruz" dedi.

Genel Başkan Yardımcımız Gürsoy’a, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcimiz Hüseyin Aydın, Artvin İl Temsilcimiz Özdemir Demirci ve Temsilcilerimiz eşlik ettiler.
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder