HABER DETAYLARI

GENEL BAŞKANIMIZ MANİSA`DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU.


Genel Başkanımız Nuri Ünal, Manisa programı kapsamında; Manisa İl Müftüsü Dr. Hasan Hüseyin Güller, Şehzadeler İlçe Müftüsü Adem Dobur, Manisa Dini İhtisas Merkezi Müdürü Vehbi Özkar ve personelleri ziyaret etti.

Ziyaretlerde; Genel Başkanımız Nuri Ünal’a, Genel Başkan Yardımcılarımız Hakan Paş, Nadir Baylar, Manisa Şube Başkanımız İbrahim Durgut, Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Temsilcilerimiz eşlik ettiler.

Daha sonra Manisa Şubemizin istişare toplantısına katılan Ünal özetle şunları söyledi;

“Sendikamız kuruluşundan itibaren ilkeli, kararlı, sorumlu ve ahlaklı anlayışıyla yoluna devam etmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı ve Vakıflar Genel Müdürlüğü’nde etkili olan Sendikamızın yetkili olabilmesi için, çalışmalarımızı biraz daha artırmamız gerekmektedir. Her arkadaşımız üstlendiği görevi layıkıyla yerine getirmenin çabası içerisinde olmalıdır.

Çalışanlarımızın problemlerinin çözümü yine Türk Diyanet Vakıf-Sen’in ve Türkiye Kamu-Sen’in yetkili olması ile olacaktır. Türk Diyanet Vakıf-Sen ve Türkiye Kamu-Sen olarak, bizim ilkemiz önce ülkemiz anlayışıyla, Devletimizin daim, ülkemizin güçlü, milletimizin huzurlu, çalışanlarımızın mutlu olması için mücadeleye sizlerle birlikte devam edeceğiz.

Gönüllere girilerek yapılan çalışmalar neticesinde, her yıl üye sayısını artıran Türk Diyanet Vakıf-Sen Manisa Şube Başkanımız İbrahim Durgut'a, Şube Yönetim Kurulu Üyelerimize, bütün temsilcilerimize ve bizlere katkı sunan kıymetli üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Toplantıda bizleri yalnız bırakmayan Türkiye Kamu-Sen Manisa İl Temsilcimiz Aydın Akagündüz'e, önceki dönem Şube Başkanımız Aksoy Ahmet'e, Aydın Şube Başkanımız Olcay Dağal'a ve katkı sunan cefakar ilçe temsilcilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

#VarOlsunTürkDiyanetVakıfSen

#VarOlsunTürkiyeKamuSen
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder