HABER DETAYLARI

GENEL BAŞKANIMIZ VAN`DA TOPLANTILARA KATILDI


 

Genel Başkanımız Nuri Ünal ve Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Ünlü, Van il ve ilçelerinde aylık toplantılara katıldı.

Genel Başkan Ünal, Van İl Müftüsü Ömer Keskin ve müftülük personelini ziyaret etti. Ziyarette, sendikal çalışmalar ve güncel konularla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

İpekyolu, Tuşba ve Edremit İlçe Müftülüklerinin aylık toplantılarına katıldı. İpekyolu İlçe Müftüsü Sacit Emiri, Edremit İlçe Müftüsü Murat Karayiğit ve müftülük çalışanları ziyaret edildi.

Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ünlü, Erciş İlçe Müftüsü Abdullah Bora ve Muradiye ilçe Müftülüğü’nü ziyaret ederek, aylık toplantıya katıldı.

Ayrıca Genel Başkan Ünal ve Genel Başkan Yardımcısı Ünlü, Gürpınar ve Gevaş İlçe Müftülüklerini ziyaret ederek, müftülük çalışanları ile istişarelerde bulundular.

Ziyaretlerde; Van Şube Başkanımız Mehmet Yazar, Şube Başkan Yardımcılarımız Mehmet Güngör, Bilal Aksüt, Atik Akman ve Adnan Özkan eşlik ettiler.  

Ayrıca; Van Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve ilçe temsilcilerimiz ile birlikte Van Öğretmenevinde istişare toplantısı yapıldı. Toplantıya, Türkiye Kamu-Sen Van İl Temsilcisi Suat Sayıcı ve Sendikalarımızın şube başkanları ve il temsilcileri de katıldılar.
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder