HABER DETAYLARI

AĞRI ZİYARETİMİZ DOLU DOLU GEÇTİGenel Başkanımız Nuri Ünal, Genel Başkan Yardımcımız Atila Ayhan ve Konya Şube Başkanımız Hüsamettin İğdi’nin Ağrı ziyaretleri dolu dolu geçti.

İl Müftülüğü, Kaymakamlar ve İlçe Müftülükleri ziyaret edilerek, din görevlilerimizin aylık toplantılarına iştirak edildi.

Sendikamızın çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Diyanet İşleri Başkanlığı çalışanlarımızın bir, bütün ve beraber olduğumuz, bizleri birleştiren Diyanet çatısı olduğu vurgulandı. Sendikaların hizmette yarış yapmaları gerektiğinin altı çizildi.

Hak edenin, hak ettiği yere, kendi hakkı ile gelebilmesinin temin edilmesinin gerektiği vurgulandı. Liyakat, ehliyet, bilgi ve başarının ön plana çıkarılması için hep birlikte mücadele etmemiz gerektiği dile getirildi.

Genel Başkanımız ve heyeti;
Diyadin Kaymakamımız sayın Olgun Öner ve Doğubayazıt Kaymakamımız sayın Zafer Engin’i makamlarında ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundular.

Ayrıca; Diyadin İlçe Müftümüz sayın Ayhan Avan, Doğubayazıt İlçe Müftümüz sayın Adem Özdemir, Eleşkirt İlçe Müftümüz sayın Kemal Arpacı, Hamur İlçe Müftümüz sayın Haydar Darakçı, Patnos İlçe Müftümüz sayın Lütfi Kocatürk ve Taşlıçay İlçe Müftümüz sayın Murat Gebeşoğlu, Tutak İlçe Müftülüğümüz ve çalışanlarımız ziyaret edildi.

Milletçe birlik ve beraberliğin tesis edilmesinde Diyanet İşleri Başkanlığı'mızın ve cefakar çalışanlarımızın ne kadar önem arzettiği dile getirlidi. Özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimiz iletildi.

Ağrı'da kurum amirlerimiz, çalışanlarımız ve Sendikamızın kıymetli temsilcilerine sıcak, samimi ve candan misafirperverlikleri için ayrı ayrı teşekkür ederiz.
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder