HABER DETAYLARI

GENEL BAŞKANIMIZ TOSYA`DA


Kastamonu-Tosya İlçe Müftülüğü imam-hatiplerinden 41 yaşında hafızlığını tamamlayan üyemiz İmam-Hatip Cemal UZUNOĞLU'na plaket töreni düzenlendi.

Kastamonu Şubemiz Tosya İlçe Temsilciliğimiz tarafından düzenlenen programa, Genel Başkanımız Nuri Ünal, Genel Başkan Yardımcımız Osman Barışoğlu, Tosya Belediye Başkanı, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Kastamonu Şube Başkanımız, yönetim kurulu üyelerimiz, ilçe temsilcilerimiz, üyelerimiz, eş ve çocukları katıldılar.

Hafızlığını tamamlayan Cemal Uzunoğlu’na plaketini Genel Başkan Nuri Ünal takdim etti. Konuşmasında; ”programa katılan tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür ederek, birlik ve beraberliğimizi sağlamak Sendikamızın çalışmalarını anlatmak üzere üyelerimizle her fırsatta bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Bugün de güzel bir iş için Tosya’dayız. Hocamıza başarılar diliyorum. Allah ilmini artırsın ve örnek olmasını temenni ediyorum. Sendika olarak, bize emanet edilen cennet vatanımıza ve güzide kurumumuz Diyanet İşleri Başkanlığı’na ve çalışanlarına hizmet etmektir” dedi. 

Sendika çalışmaları ve genel bir değerlendirme yaparak emeği geçenlere teşekkür etti.Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder