HABER DETAYLARI

AYDIN İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.


Genel Başkanımız ve Genel Başkan Yardımcılarımız Aydın Şubemizin düzenlemiş olduğu istişare toplantısına katıldılar.

Düzenlenen toplantıya Türkiye Kamu-Sen Aydın İl Temsilcisi Ahmet Bozkurt, Türk Diyanet Vakıf-Sen Aydın Şube Başkanımız Nadir Baylar, Aydın Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Türk Eğitim-Sen Aydın Şube Başkanı Rıdvan Devli katıldı. Üyelerle sorunlar hakkında konuşan Ünal, "Türkiye Kamu-Sen, ülkeye ve çalışanlarına hizmet etmek İçin uğraşıyor. Hak eden kendi hakkıyla, liyakatıyla, becerisiyle bir yerlere gelebilsin." dedi.

Şu veya bu siyasi parti temsilcisinin değil hak eden insanların hak ettikleri makamlara gelmeleri gerekliğini ifade eden Ünal, konuşmalarına şöyle devam etti: "Benim sendika üyem bir yere gelsin, benim hemşehrim veya şu siyasetçinin yakını bir yere gelsin değil. Kim hak ediyorsa o gelsin. Yüce dinimiz de "İşi ehline verin" diyor. İşi ehline vermezseniz sıkıntı olur. Soruların çalındığı zamanları yaşadık. Hak etmediği halde birilerinin yakını olduğu için bir yerlere gelenler, bu ülkeyi buraya getirdi. Liyakatli, ehliyetli, bilgili, becerikli insanların bir yere gelmesi için çaba harcıyoruz" dedi.

Toplantının ardından Aydın İl Müftüsü Sayın Ercan AKSU ve Koçarlı İlçe Müftüsü Sayın Ahmet MÜJDECİ makamlarında ziyaret edildi.
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder