HABER DETAYLARI

SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ


Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal’ın
Sarıkamış Şehitlerini Anma Günü Mesajı;

 

Devleti Ebed-Müddet cennet vatan Türkiye’mizin varlığı için, kahraman ecdadımızın üstün bir cesaret ve fedakârlık gösterdikleri Sarıkamış Harekâtı’nın 104. yıl dönümünde aziz şehitlerimizi rahmetle, minnetle ve dualarla anıyoruz.

Bütün imkansızlık, zorluk ve kış şartlarının olumsuzluklarına rağmen kahraman Mehmetçiklerimizin hiçbir şeyi düşünmeden canlarını feda ettikleri yerdir Sarıkamış.

Tarihe altın harflerle kazınan ve basılan her karış topraktan şühedanın fışkırdığı yerdir Sarıkamış. Vefanın, adanmışlığın, itaatin ve sadakatin adıdır Sarıkamış. Gelecek nesillerin asla ve asla unutmayacağı kahramanlıktır Sarıkamış.

Bu vesileyle, bizlerin ve gelecek nesillerin hür ve müreffeh bir vatanda yaşamalarını sağlayan Sarıkamış şehitlerimizi ve bütün şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla anıyoruz. Yüce Allah onlardan razı olsun.

Şu anda da vatanımızın birliği, dirliği ve bütünlüğü için yurtiçi ve yurtdışında kahramanca görev yapan bütün güvenlik güçlerimize üstün başarılar diliyoruz.Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder