HABER DETAYLARI

GENEL BAŞKANIMIZ BARTIN`DA ÜYELERİMİZLE BULUŞTU


Genel Başkanımız Nuri Ünal, Bartın İl Temsilciliğimizin düzenlemiş olduğu istişare toplantısına katıldı.

Açılış konuşmasını İl Temsilcimiz Yasin Karalıoğlu yaptı.

Ardından Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, üyelerimize hoş geldiniz diyerek, Bartın’da yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Genel Başkanımız Nuri Ünal; “Türkiye Kamu-Sen, Türk Diyanet Vakıf-Sen ve üye Sendikalarımızın ülkemize ve çalışanlarımıza kalıcı hizmetler etmek için çalıştıklarını” dile getirdi.

Ünal, “Devletimizin birliği, dirliği, ülkemizin bütünlüğü, şehit kanlarıyla sulanan ay yıldızlı al bayrağımızın nazlı nazlı dalgalanması, ezanlarımızın beş vakit minarelerden okunması ve Diyanet İşleri Başkanlığı ve Vakıflar Genel Müdürlüğü gibi güzide iki kurumumuzun ve çalışanlarımızın her alanda en üst seviyeye çıkması için sendikal faaliyetler içerisindeyiz.” dedi.

Genel Başkan Ünal; “Sendikacılığı ilkeli, kararlı aynı zamanda ahlaklı bir şekilde yaparak örnek olduklarını vurguladı. Çalışanların; sendikası, görüşü veya başka nedenlerle ayrıştırılmaması gerekir. Hak eden kendi hakkı, bilgisi, liyakati ve ehliyeti ile bir yerlere gelebilmelidir. Bu sistemin oluşmasına katkı sağlamak istiyoruz. Kurum idarecileri çalışanlarını ayrıma tabi tutmamalıdır.” dedi. 

4/B sözleşmeli personelin kadro talebi, lojmanların durumu, atama-nakiller, kitap, dergi satışları, banka promosyonları gibi konularla ilgili görüşlerini aktardı.

Temsilcilerimizde karşılaştıkları problemleri ve çözüm yolları ile ilgili görüşlerini dile getirdiler.
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder