HABER DETAYLARI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ AHMET ÖKSÜZTEPE MUĞLA İLİNİ ZİYARET ETTİ.


Genel Başkan Yardımcımız Ahmet Öksüztepe, Muğla Şube Yönetim Kurulumuz ve ilçe temsilcilerimiz ile bir araya geldi.

Muğla Şube Başkanımız Sefa Özcan’ın açılış konuşmasının ardından, Genel Başkan Yardımcımız Ahmet Öksüztepe konuşma yaptı.

Genel Başkan Yardımcımız Öksüztepe; Sendikal çalışmalar hakkında ve güncel konularla ilgili bilgilendirme yaptı. Türkiye Kamu-Sen ve Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’mizin bütünlüğü içerisinde çalışanlarımızın haklarının korunması için çalışıyoruz. Bizler, Yüce Allah’ın buyurduğu gibi “emanetin ehline verilmesini” istiyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi, hak edenin hak ettiği yere kendi bilgisi, liyakati ve başarısı ile gelmesi bizim olmazsa olmazımızdır.

Araç olarak gördüğümüz sendikal hareketi; güzel, düzgün ve hayırlı işlere vesile olması için yapıyoruz. Hiçbir şey dün gibi olmayacaktır. Bizler, ilkeli, kararlı ve hepsinden önemlisi de ahlaklı bir sendikacılık yapıyoruz. Çalışanlarımızın emeklerinin layıkıyla alınması için, etkili olan Sendikamız ve Türkiye Kamu-Sen yetkili olmak durumundadır. Emanet ehline verilmelidir.

Kimsenin hakkını yemedik, kimsenin de üyelerimizin hakkını yok etmesine asla ve asla izin vermeyiz.” dedi.

Daha sonra, ziyaret kapsamında, Muğla İl Müftüsü Yaşar Çapçı başta olmak üzere, İl müftülüğü çalışanlarını ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcımız Öksüztepe’ye Muğla Şube Başkanımız Sefa Özcan ile Şube Yönetim Kurulu üyeleri eşlik ettiler.

Genel Başkan Yardımcımız, Sendikamızın çalışmaları ve güncel konularla ilgili bilgiler verdi. Üyelerimizin ve çalışanlarımızın istek ve önerilerini dinledi.
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder