HABER DETAYLARI

GENEL BAŞKANIMIZ BALIKESİR İL MÜFTÜLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ


Görüşmelerde bulunmak için Balıkesir’e giden Genel Başkanımız Nuri Ünal, Balıkesir İl Müftüsü Celal Sürgeç’i ziyaret etti.

Ünal, İl Müftüsü Sürgeç’e çalışmalarında başarılar dileyerek şunları söyledi; “ Türk Diyanet Vakıf-Sen önce ülkem anlayışıyla, Diyanet İşleri Başkanlığımızın kurumsal yapısına zarar vermeden, çalışanlarımızın problemlerinin giderilmesine katkı sunmaktadır.

Gördüğümüz ve bize ulaşan eksikliklerin giderilmesi için, kırmadan, dökmeden, yıkmadan bize yakışan usul ve üslupla ilgililere iletmekteyiz.

Önceliğimiz çalışma huzurunun her ortamda sağlanması, verimin artırılması, liyakat esaslı hakkaniyetin öncelendiği çalışma düzeninin kurulmasına destek olmaktır.”

Balıkesir İl Müftüsü Celal Sürgeç’te ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Balıkesir genelinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.  

Genel Başkan Ünal ve heyeti müftülük personelini de çalışma odalarında ziyaret ettiler. Ziyaretlerde, güncel konuların yanı sıra, 3600 ek gösterge, banka promosyonları, 4/B sözleşmelilerin kadro talepleri, atama-nakil ve çalışma hayatına ilişkin bilgilendirmeler yapıldı.

Çalışanlarımızın sorularını cevaplayan Ünal, önerilerini dinleyerek, problemlerin giderilmesi için gerekli girişimlerde bulunmaya devam edeceklerini söyledi.

Ziyaretlerde Genel Başkanımıza, Genel Başkan Yardımcılarımız Hilmi Şanlı, Hakan Paş, Kadir Şahin, Balıkesir Şube Başkanımız Yusuf Dinç ve Bursa Şube Başkanımız Eyüp Bulut eşlik ettiler.
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder