HABER DETAYLARI

GENEL BAŞKANIMIZ ANTALYA KAŞ`DA.


Genel Başkanımız Nuri ÜNAL, Antalya Kaş İlçe Müftülüğü aylık mutad toplantısına katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Genel Başkanımız ÜNAL, katılımcılara şöyle seslendi;

"Türkiye Kamu-Sen ve Türk Diyanet Vakıf-Sen ülkemizin birlik ve beraberliği için, Devletimizin bekası için, kamu çalışanlarının huzurlu ve mutlu bir hayat sürmeleri için Sendikal mücadelesini yapmaktadır. Sendikacılığı bir amaç olarak değil, bir araç görerek çalışanlarımıza hizmet etmektedir. Önemli olan bu aracı doğru, güzel, ilkeli ve ahlaklı kullanmaktadır.

Kurulduğumuz günden beri doğruluk, ilke ve ahlaktan ayrılmayarak çalışanlarımızı Sendikamıza davet etmekteyiz. Çalışanlarımızı ayırmadan, emeklerini ve haklarını gasp ettirmeden mücadelemiz sürecektir. Hak edenin kendi hakkı, bilgisi, liyakatı ile bir yerlere gelebileceği sistem oluşana dek bu mücadele devam edecektir."

Toplantıda, Diyanet İşleri Başkanlığının ve çalışanlarının önemini vurgulayan Ünal; birlik, beraberlik ve kardeşlik anlayışı içerisinde topluma hizmet etmekte olduklarını bildirdi.

Ünal, 3600 ek gösterge, İLİTAM, rotasyon, lojmanlar, amir-memur ilişkisi, sendikalar arası ilişkiler, MBSTS, hac ve umre görevlendirmeleri, 4/B sözleşmeli personelin durumu, vekil imam-hatip, müezzin-kayyım ve fahri öğreticilerin durumu ve genel konular hakkında bilgi verdi.Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder