HABER DETAYLARI

GENEL BAŞKANIMIZ KIRIKKALE`DE


Genel Başkanımız Nuri Ünal, Kırıkkale’de İl Müftüsü Hasan Hayri Yaşar, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, Türkiye Kamu-Sen Kırıkkale İl Temsilcisi Yücel Karabacak, Türkav İl Başkanı Özgür Şahbaz, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Av. Murat Abalı ve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Oğuzhan Akpınar’ı ziyaret etti.

Ziyaretlerde Ramazan ayını tebrik eden Genel Başkan Ünal, “Sendikal çalışmalar ile ilgili bilgiler vererek, güncel konulara ilişkin görüş ve düşüncelerini dile getirdi.”

Genel Başkanımız Ünal’a Genel Başkan Yardımcımız Kadir Şahin, Türkiye Kamu-Sen Kırıkkale İl Temsilcisi Yücel Karabacak, Kırıkkale Şube Başkanımız Musa Öksüz, Türk Büro-Sen Şube Başkanı Sabri Turgut, Türk Kültür Sanat-Sen İl Temsilcisi Köksal Pekuz ve Yönetim Kurulu üyelerimiz eşlik ettiler.

Kırıkkale İl Müftülüğü çalışanlarını odalarında ziyaret eden Genel Başkan Ünal; çalışanlarımıza başarılar dileyerek, “Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak Diyanet çalışanlarımıza hizmet etmek için gece gündüz gayret sarf ediyoruz” dedi.
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder