HABER DETAYLARI

HAKLI DAVA, GÜÇLÜ SENDİKA


Trabzon Bölge İstişare Toplantımız, Ordu, Artvin, Giresun, Rize, Gümüşhane, Samsun teşkilatlarımızın katılımıyla gerçekleştirildi.

Türkiye Kamu-Sen Trabzon Bölge istişare toplantısı akabinde Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve Yönetim Kurulu üyeleri Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper ve Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nu ziyaret etti.

Toplantının ve ziyaretlerin ardından Trabzon’da çalışmalarına devam eden Genel Başkanımız Ünal, Akçaabat İlçe Müftüsü Alaettin Kırbıyık ve Trabzon Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Şenol Tiryaki’yi makamlarında ziyaret etti.

Ziyaretlerde Sendikal faaliyetlerimizden bahseden Genel Başkanımız Ünal;

“Yaptığımız bu sendikal faaliyetleri ahlaklı bir şekilde yapmak bizim en önemli özelliğimizdir. İlkemiz önce ülkemiz anlayışı ile üreten, yol gösteren ve hak ettiğini de mutlaka alan bir sendikacılık yapmaktayız.

Çalışanlarımızın kendi bilgileri, becerileri ve liyakatleri sayesinde, hak ettikleri yere kendi haklarıyla gelmesini sağlayacak bir sistemin oluşmasına katkı sağlamak istiyoruz.

Yani, hiçbir çalışanımız işinin olması için siyasetçilerin, hatırlı kişilerin, sendikaların veya başka unsurların kapılarında beklememelidir. Bu insanlık onuruna da aykırıdır. En şerefli varlık olan insanın, başka birinin karşısında ezilmesine asla müsaade edilmemelidir. Sendikacılığımızın ana temeli ve bizleri diğer sendikalardan ayıran en önemli özellik te bu anlayıştır. Çünkü biz çalışanlarımızı bizlere bir emanet görüyoruz. Emanete emin bir şekilde davranıyoruz. Emanete ihanet etmiyoruz.

Kamu çalışanlarının gerçek sesi Türkiye Kamu-Sen ve Türk Diyanet Vakıf-Sen çalışanlarımızın katkıları ve dualarıyla Diyanet ve Vakıflar çalışanlarının tek ümididir. “ dedi.

Ziyaretlerde Genel Başkanımıza Trabzon Şube Başkanımız Arif Gürsoy, Akçaabat İlçe Temsilcimiz Arif Bilazer ve Yönetim kurulu üyelerimiz eşlik ettiler.
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder