31.05
2018

TÜRKİYE KAMU-SEN KIRIKKALE TEŞKİLAT BULUŞMASININ İKİNCİSİ DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Türk Diyanet Vakıf-Sen tarafından Sendikamızdan Haberler kategorisine eklenmiştir.Türkiye Kamu-Sen Kırıkkale İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Teşkilat Buluşmasının ikincisi de 30 Mayıs 2018 akşamı büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

Kırıkkale teşkilat buluşmasının ikinci gününe Türkiye Kamu-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri ÜNAL ve sendikalarımızın genel merkez yöneticileri katıldı.

Toplantıda konuşan Genel Başkanımız Nuri Ünal, Türkiye Kamu-Sen Kırıkkale İl Temsilcimiz Yücel Karabacak’ın şahsında bütün teşkilat mensuplarına emeklerinden dolayı teşekkür ederek, Türkiye Kamu-Sen ailesine katkı sağlayan, destek veren bütün üyelerimizden Allah razı olsun dedi.

Ünal konuşmasında özetle şöyle dedi; Türkiye Kamu-Sen ve üye sendikaları olarak kurulduğumuz 1992 yılından beri önce ülkemiz diyerek, devletimizin dirliği, milletimizin birliği ve vatanımızın bütünlüğü için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sevgili Peygamberimiz’in “Hayra vesile olan hayrı yapan gibidir” emri gereğince, “niyet hayr, akıbet hayr” anlayışı ile gece gündüz hayırlı işler yapmanın gayreti ve çabası içerisindeyiz. Sendikal anlayışımızda üyelerimiz bizlere birer emanettir. Bizler de bu emanete eminlik yapmaktayız.

Amacımız, üyelerimiz ve bütün kamu çalışanlarının huzurlu, mutlu, emin bir çalışma ortamının her tarafta oluşmasının teminidir. Aziz şehitlerimiz tarafından bize emanet edilen cennet vatan ülkemizi gelecek nesillere, daha kalkınmış, müreffeh ve herkesin birbirine sevgi, saygı içerisinde olduğu bir ortamda teslim edebilmektir.

Ramazan ayınızı tebrik ediyor, tuttuğumuz oruçların, yaptığımız bütün ibadetlerin kabul olmasını, ülkemizin birliğinin, beraberliğinin, milletimizin huzurunun ve esenliğinin bozulmamasını, devletimizin bekasının daim olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Yorum Ekle
  
 
 
 


  

Şubelerimiz

Şubelerimiz Harita

Mail Grubu

Mail Grubumuza kayıt olarak güncel bültenlerimizi takip edebilirsiniz.


 

Anket

    Yeni Test

Videolarıız

Yetkili Girişi

                                        Yardımlaşma Sandığı

Sandık

Site istatistikleri

Toplam Ziyaretçi

Toplam Ziyaretçi

896005

Toplam Ziyaretçi

Aylık Ziyaretçi

4006

Toplam Ziyaretçi

Günlük Ziyaretçi

70