14.05
2018

GENEL BAŞKAN: ŞEHİT VE GAZİ ANNELERİMİZİN VE BÜTÜN ANNELERİMİZİN GÜNÜ KUTLU OLSUN.

Türk Diyanet Vakıf-Sen tarafından Sendikamızdan Haberler kategorisine eklenmiştir.Genel Başkan Nuri ÜNAL ile Genel Başkan Yardımcıları Osman BARIŞOĞLU ve Mustafa ÜNLÜ 13 Mayıs 2018 Pazar günü Karabük Yenice ilçesinde Anneler Günü münasebetiyle düzenlenen kaynaşma ve dayanışma pikniğine katıldı.

Karabük Şubemizce düzenlenen pikniğe ayrıca; Yenice İlçe Müftümüz Mehmet BAYAM, Atkaracalar İlçe e. Müftümüz Ramazan ÖKTEM, Yenice Belediye Başkanı Zeki ÇAYLI, şube yönetim kurulu üyelerimiz, ilçe temsilcilerimiz, çalışanlarımız, eşleri ve çocukları katıldı.

Programda konuşan Genel Başkan ÜNAL, anneler gününü kutlayarak, birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik anlayışı içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirdi. Sendika olarak vatanımızın ve milletimizin birliği, dirliği, bütünlüğünün devamı, çalışanlarımızın huzuru ve mutluluğu için katkı sunduklarını söyledi.

Pikniğin yapılmasında katkı sağlayan Şube Başkanı Abdülkerim Sevgiloğlu’nun şahsında emeği geçenlere ve katılan herkese teşekkür etti.

Piknikte, Kur’an-ı Kerimi güzel okuma yarışmasında Karabük il birincisi Hasan KAYA, Ezanı güzel okuma yarışmasında Karabük il birincisi Vedat ÇALIŞKAN, Hutbe okuma yarışmasında Karabük il üçüncüsü Özkan ELMACI’ya teşekkür belgeleri verildi.

İlçe müftüleri Mehmet Bayam, Ramazan Öktem ve Belediye Başkanı Zeki Çaylı’da selamla konuşmaları yaptılar.

Daha sonra şehitlerimiz ve vefat eden bütün üyelerimiz ve çalışanlarımıza ithafen okunan hatmi şerifin duası yapıldı.

Yorum Ekle
  
 
 
 


  

Şubelerimiz

Şubelerimiz Harita

Mail Grubu

Mail Grubumuza kayıt olarak güncel bültenlerimizi takip edebilirsiniz.


 

Anket

    Yeni Test

Videolarıız

Yetkili Girişi

                                        Yardımlaşma Sandığı

Sandık

Site istatistikleri

Toplam Ziyaretçi

Toplam Ziyaretçi

896002

Toplam Ziyaretçi

Aylık Ziyaretçi

4003

Toplam Ziyaretçi

Günlük Ziyaretçi

67