10.01
2017

TÜRKİYE KAMU-SEN EĞİTİM AKADEMİSİ KURULDU

Türk Diyanet Vakıf-Sen tarafından Sendikamızdan Haberler kategorisine eklenmiştir.Üyelerimizin ve yakınlarının yaşam boyu eğitim ihtiyaçlarını karşılamak üzere, tüm eğitim kurumlarıyla yaptığımız anlaşmaların tek bir platform üzerinden takip edilebilmesi ve ayrıcalıklı fiyat avantajları sunarak anında kayıt yaptırma imkânı sağlaması bakımından sendikacılık alanında Türkiye’de örneği bulunmayan bir çalışmaya imza atmış bulunuyoruz. 

 

Gelişen ve değişen dünyada kendimize ve yakınlarımıza daha iyi bir gelecek imkânı elde edebilmek için eğitim seviyemizi, bilgi birikimimizi ve tecrübemizi sürekli yükseltme zorunluluğumuz bulunuyor. Özellikle kamu görevlilerimizin çalışma yaşamında daha iyi yerlere gelebilmesi amacıyla yeni eğitim imkânlarına sahip olması, sertifika programlarıyla kendisini sürekli geliştirmesi gerekiyor. Ne yazık ki, kamu çalışanlarımız yoğun çalışma temposu içerisinde eğitime ayıracak vakit bulmakta güçlükler yaşıyor, yüksek eğitim giderleri nedeniyle bu ihtiyaçlarını karşılayamıyor.

 

Türkiye Kamu-Sen, üyelerinin ve üye yakınlarının yükseköğrenim, yüksek lisans, doktora, kişisel gelişim, sertifika gibi eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere İstanbul European Institute Business School ile anlaşarak bu soruna kalıcı bir çözüm getirdi.

 

Üyelerimiz ve üye yakınları, Konfederasyonumuz ve bağlı bütün sendikalarımızın sitelerinde yer alan linklere tıklayarak açılacak olan sayfada, ihtiyaç duydukları eğitim programları hakkında bilgi sahibi olabilecek, eğitim programlarını görebilecek, kendilerine uygun eğitim takvimini seçerek durumlarına göre örgün ya da uzaktan eğitim hizmetlerinden herhangi birine anında kayıt yaptırıp, en uygun fiyatlarla doğrudan eğitimlerine başlayabilecekler.

 

Şu anda yükseköğrenim, yüksek lisans, doktora, sertifika, yabancı dil, kişisel gelişim gibi pek çok alanda sunulan eğitim hizmetleri, ilerleyen dönemde sizlerden gelecek talepler doğrultusunda daha genişletilerek bu alandaki bütün ihtiyaçları karşılayacak çeşitliliğe ulaşacak. Gerekli şartların sağlanması durumunda örgün eğitimler, üyelerimizin bulunduğu illerde ya da en yakın bölgelerde, belli dönemlerde gerçekleştirilebilecek. Üyelerimiz, uzaktan eğitim hizmeti de sunulan portalımızda, bazı eğitimleri sitelerimiz üzerinden, yerinden kalkmadan online olarak alabilecek.

 

Türkiye’de eğitim alanında hiçbir sendikanın sunmadığı bu hizmeti, bir ilki gerçekleştirerek üyelerinin kullanımına sunan Türkiye Kamu-Sen, sendikacılıkta her alanda çığır açmaya ve öncülük etmeye devam ediyor.       

 

KONCUK: BİLGİ ÇAĞI BİTTİ, İNSAN ÇAĞI`NA GİRİYORUZ

 

Türkiye Kamu-Sen Akademi hakkında açıklamalarda bulunan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, “İnsanlık Sanayi, Uzay ve Bilgi çağlarından sonra şimdi İnsan Çağı’na girmek üzeredir.  İnsanoğlunun daha önce yaşadığı dönemler, etrafında keşfettiği hammaddelerle tanımlanıyordu. Daha sonra insan, çağları gelişen teknolojiyle fethettikleri alanlar olarak tanımladı ve Sanayi Çağı, Uzay Çağı ve Bilgi Çağı’nı oluşturdu. Şimdilerde ise insan potansiyelinin ekonomik büyümenin temelini teşkil edeceği yeni bir çağa, İnsan Çağı’na girmek üzereyiz.

 

Yetenek, potansiyeli harekete geçirmek ve sürekli gelişim bu çağın kilit noktası olacak. Türkiye, sanayi devriminden sonraki bütün çağların peşinden koşmuş, bir türlü yakalayamamıştır. Bugün önümüze yeni fırsatlar sunan bir değişim ve dönüşümün eşiğinde bulunuyoruz. Yeni çağ, yeni dönem, hayatın odağına insanın oturduğu bir süreci işaret ediyor. Bu dönemde kamu görevlilerimizin kariyer imkânlarını eğitim seviyesinin yüksekliği yanında sahip olduğu yetenekler ve kendini geliştirme potansiyeli belirleyecek.

 

Türkiye Kamu-Sen olarak çağı yakalamanın ve yeni çağa devletimizin ve milletimizin damga vurmasının yegâne yolunun, değişimleri takip etmekten değil bilakis değişimin mimarı olmaktan geçtiğini ifade ediyoruz. Biz, her alanda olduğu gibi eğitim alanında da bir çığır açıyor, kamu görevlilerimizin yakın gelecekte yaşanacak dönüşüme uygun olarak yetkinliklerini artırmak, gelecekte ortaya çıkacak nitelik ihtiyacını şimdiden karşılayarak geleceği inşa eden bir toplum oluşturmak adına önemli bir adım atıyoruz. Bu uygulama ile üyelerimiz ve yakınlarının bütün eğitim ihtiyaçlarını, yerinden kalkmadan, tek bir tıkla karşılayabilecekleri bir sistem sunuyoruz. Kamu görevlilerimiz yüzlerce eğitim programı arasından ihtiyaç duyduğu alanı belirleyerek, rekabetçi şartlarda, kaliteli eğitim imkânına kavuşurken dilerse ülkemizde de denkliği kabul edilmiş üniversitelerde yurt dışı eğitim programlarına da kayıt yaptırabilecek. Üyelerimiz, sermayenin, kültürün ve bilginin küreselleştiği dünyada eğitimin küreselleşmesinin avantajlarını da Türkiye Kamu-Sen’le yaşayacak.

 

Türkiye Kamu-Sen Akademi’nin, tüm üyelerimize ve ülkemize hayırlar getirmesini dilerken, geleceği inşa eden bir konfederasyon olmaktan duyduğum mutluluğu ifade etmek istiyorum.” dedi.       

Türkiye Kamu-Sen Eğitim Akademisine Ulaşmak İçin Tıklayınız.    


canada drug pharmacy coupon coupons for prescription drugs prescription card discount
vivtrol shot naltrexone opiate withdrawal vivitral shot
naltrexone depression treatment blog.dotnetnerd.dk naltrexone and drinking
naltrexone schedule drug link is naltrexone a controlled substance
naltrexone diarrhea how to get naltrexone implant for alcoholics
other names for naltrexone read trexan medication
naltrexone for alcohol withdrawal vivitrol dosage naltrexone works by
heroin addiction treatment site.cegep-rimouski.qc.ca low dose naproxen
naltrexone adverse effects what is vivitrol how much does naltrexone cost
naltrexone generic cost skydtsgaard.dk low dose naltrexone for pain
what is a ldn skydtsgaard.dk naltrexone schedule drug
naltrexone injection blog.aids2014.org naloxone for alcoholism
how to make low dose naltrexone go ldn treatment
naltrexone in pregnancy read low dose naltrexone chronic fatigue
how to take ldn open can you drink alcohol while on naltrexone
ldn wiki go naltrexone diarrhea
does naltrexone work avonotakaronetwork.co.nz how long does revia stay in your system
buy naltrexone online saveapanda.com how to take ldn
does vivitrol stop withdrawals charamin.com opioid antagonist naltrexone
naltrexone pellet side effects open what is naltrexone used for
ldn and cancer naltrexone india naltrexone alcohol interaction
spironolacton ohne rezept pilleropskrift.site spironolacton netdoktor
risperidon parkinson medicintitler.site risperidon krka 0 5
dexamethason 1 5mg galen dexamethason 0 5mg dexamethason acis 8mg
imacillin 84 hjerteogvit.site imacillin rus

Yorum Ekle
  
 
 
 


  

Şubelerimiz

Şubelerimiz Harita

Mail Grubu

Mail Grubumuza kayıt olarak güncel bültenlerimizi takip edebilirsiniz.


 

Anket

    Yeni Test

Videolarıız

Yetkili Girişi

                                        Yardımlaşma Sandığı

Sandık

Site istatistikleri

Toplam Ziyaretçi

Toplam Ziyaretçi

880476

Toplam Ziyaretçi

Aylık Ziyaretçi

6843

Toplam Ziyaretçi

Günlük Ziyaretçi

168